• Новак
WSZJJ 3 Ниво Слободни Стои Чевли Управување со Рачки | Бамбус | Дрво | Плакари и Entryway | Организатор | Одговара на Чевлите

WSZJJ 3 Ниво Слободни Стои Чевли Управување со Рачки | Бамбус | Дрво | Плакари и Entryway | Организатор | Одговара

DEN 8916.24

Достапност
Достапно за нарачка

★Направен од висок квалитет на борови дрва, оваа чевли решетката е издржлив, тешки и квалитет загарантирана. ★Површината на чевли решетката е обложена со еколошки лакови, без формалдехид, без мирис, и да се грижи за вашето здравје. ★Големината е 24cm*70cm*72cm, (рачно мери, малку погрешно), овој чевли решетката е погодна за дневна соба, спална соба, бања, тремот или на балкон. ★Ова чевли решетката е страна-полиран многу пати без burrs и не ги повредат вашите раце. ★Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ви посакувам среќен живот.Име : чевли rack Style : едноставен и modern Material : pine Size : 24cm*70cm*72cm (прирачник за мерење, мала грешка)е Применливо објект : adult Whether да се соберат : assembly Structural процес : дрво craft Furniture структура : заградата structure Installation инструкции детали : обезбеди едноставна инсталација tool This складирање чевли рек носител е дефинитивно вашиот паметен избор за враќање на вредни простор во домот.Чувајте ги вашите простор уреден со овој чевли решетката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски

Ѓубре Може да има еден едноставен, но ефикасен дизајн мешавини и во било décor.Трибарел дизајн, лесно да се

DEN 1704.00

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76

GY Gamepad Затемнување Завеси Панели за Детска Спална соба, Конзола Игра Контролер Затемнување Термички Изолирани

100% Полиестер.Увезени.Елегантен Дизајн : 2 панели по пакет.секој панел мерење 36" широк x 63" должина 3" прачка

DEN 1029.12

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76