• Новак
9345-D DiabloSport Тројство 2 EX Platinum

9345-D DiabloSport Тројство 2 EX Platinum

DEN 15142.80

Достапност
Достапно за нарачка

Претходно вчитани, висока-перформанси песни во прилог на сопствени подесување способност. 5" капацитивни екран на допир ви даде најостро графички приказ.Целосна лизгајте функционалност.Индустрија-водечки мерач дизајни.Вилица намалувањето на моќта потенцијал и моќни.На Троица (T2) Platinum е најсовремени перформанси програмер и следење на поставување на ваков вид.Одликувајќи се со висока резолуција, 5 допир капацитивни екран, full лизгајте функционалност, индустрија-водечки мерач дизајни, вилица намалувањето на моќта потенцијал и моќен, а сепак едноставен кориснички интерфејс.На T2 е за разлика од се друго на пазарот.Тројството T2 Platinumis наменета за оние кои сакаат најдоброто од двата светови, претходно вчитани, висока-перформанси песни во прилог на сопствени подесување способност.На T2 Platinum е веќе опремен со некои од најдобрите подесување право надвор од кутијата, но ние ги знаеме нашите клиенти како да гром-за надградби и екстракт од секој малку на коњски сили надвор од нивните возила.Тоа е местото каде ЦМР обичај подесување доаѓа во.Нашето национално ниво мрежа на ЦМР обичај подесување дилери може да се изгради песни за вашите специфични возење на dyno или со користење на вградената податоци за најавување својства на Троица.Сега можете да имате голема песни за надвор од кутијата и сопствени песни, за кога ќе се земе вашето возење да на следното ниво со Троица T2 Platinum.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка

Целосно Електрични 4 Motored Третман Стол контроли висина, backrest, ногаодмор и седиште склоност.Креветот може

DEN 3455.76

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за

DEN 2143.20

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76