• Новак
GXSGTT Висок Интензитет Магнет Магнетни Перфорирани Вратата Затка Достапни Скриени Doorstop Мебел Врата Хардвер Plinth (Боја : D: D)

GXSGTT Висок Интензитет Магнет Магнетни Перфорирани Вратата Затка Достапни Скриени Doorstop Мебел Врата Хардвер

DEN 2498.88

Достапност
Достапно за нарачка

Магнетот има големо вшмукување сила, која не се плаши од силен ветер, и ја штити дома декорација безбедно и stably.Лесно да се инсталира.Силна магнетна врата затка.Проширување и задебелување.Цврстата перница главата.Магнетот има големо вшмукување сила, која не се плаши од силен ветер, и ја штити дома декорација безбедно и stably.Лесно да се инсталира.Силна магнетна врата затка.Проширување и thickening Sturdy перница главата.Име : Вратата stopper Material : Цинк alloy Type : Кат-монтирани вратата затка.Пакетот Вклучува : 1 x вратата стоп NOTICE1. Ако треба нема логото тип, ве молиме оставете порака во ред и изберете да брод од Кина склад.2. Ако инсталирате од страна на не-удар налепница, ве молиме да користите по приложување за 24hours.3. Тоа е прифатливо со мерење на erro во 1-3мм.и штити дома декорација безбедно и stably.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16