• Новак
Спектар ТВ Далечински Управувач 3 Видови Да се Избере FromBackwards компатибилен со Time Warner, Brighthouse и Повелбата кабел кутии (Пакет на Еден, UR5U-8780L)

Спектар ТВ Далечински Управувач 3 Видови Да се Избере FromBackwards компатибилен со Time Warner, Brighthouse

DEN 166.80

Достапност
Достапно за нарачка

Нови ажурирани Далечински Управувач за Спектар Кабел кутии.Наназад компатибилен со Time Warner, Повелбата и Brighthouse Кабел.Tru2way / OCAP согласност.Контрола до 5 уреди.Целосна тастатура backlighting кој ексклузивни 'ноќ визија" црвено осветлување.Индустријата е наједноставен & најбрзиот уредот кодот за програмирање.Спектарот Кабел CLIKR-5 е дизајнирана да понуди комплетна контрола за сите дигитални, HD и DVR сет-топ кутии.На UR5 U-8780 L е фабрика програмирани да работат Научни Атланта/Cisco и Samsung сет-топ кутии од Повелбата, Time Warner и Brighthouse кабел.Во прилог на сет-топ бокс на CLIKR-5, исто така може да се контролира ТВ, ВИДЕО е, ДВД и Помошната опрема како што се аудио корисници и домашно кино системи.Спектарот CLIKR-5 карактеристики целосно позадинско осветлување на тастатурата и upgradeability.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HBBH Велосипед Велосипед Фитнес Салата за Вежбање Стационарен Велосипед Аеробик Семејство Затворен Вежба Велосипед,Вежбање

Лесензакористење тензија knob за да се префрлите вежба интензитет, спортски седло дизајн, ергономија, мож

DEN 540.00