• Новак
Дизел Компресија Тестер,17Pcs Авто Трактор Дизел TDI CDI Мотор Компресија Тестер Дијагноза Тест Притисок Мерач за Полнење

Дизел Компресија Тестер,17Pcs Авто Трактор Дизел TDI CDI Мотор Компресија Тестер Дијагноза Тест Притисок Мерач

DEN 3681.36

Достапност
Достапно за нарачка

Сосема нов дизел мотор компресија тестер за полнење универзална одговара за директни & индиректно вбризгување на мотори.Направени од издржлив бакар и челик материјал, долг животен век.Вртливата крајот брз спојка овозможува брза и лесна конекција на адаптери.Вграден притисок олеснување вентил овозможува да го повтори тестови без расклопување.Доаѓа со 0-1000 PSI/0-70 бар мерач со вентил за ослободување и 35.5 cm(14in) долго црево, лесно за ракување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Хардвер Објект Боја : Црна Случај Боја : Црвена Мерач Скала : 0-1000 PSI/0-70 бар Сјај Plug Адаптери Големина : M10 * 1.0/91 mm, M10 * 1.0/119mm, M10 * 1.0/113mm, M10 * 1.0/102mm, M10 * 1.0/83mm, M10 * 1.0/135mm, M10 * 1.25/64mm, М12 * 1.25/47mm, M22 * 1.5/118mm Атарот Инјекторите Адаптери Големина : M24 * 1.5/88mm, M22 * 1.5/73mm, M24 * 2/63mm, M20 * 1.5/75mm Пакет Тежина : Околу. 3.254 kg/7.2 lb Fitment : Универзална Пакет листа : 1 * Сет на Компресија Тестер за Полнење(17 Pcs).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76