• Новак
WYBFZTT-188 3pcs Мулти-големина на долна облека Организатор Количка за Дома Чување Кутија Не-плетени Гардероба Фиока Плакарот Организатор (Боја : Б, Големина : 28339cm)

WYBFZTT-188 3pcs Мулти-големина на долна облека Организатор Количка за Дома Чување Кутија Не-плетени Гардероба

DEN 3014.88

Достапност
Достапно за нарачка

Складирање и завршувањето на : идеален за десктоп доработка, понудата проштална да неуредна клупи, е најдобар избор за домашната канцеларија, обезбедување на вас со чиста животна средина。.Класифицирани складирање, уредни и уреден.Независно одделени, на долна облека не е деформирано.Магацинот за складирање кога не е во употреба, па тоа не заземаат простор.На дното патент дизајн, отворете го патент, лесно да се свитка и продавница.Класифицирани складирање, уредни и уреден.Независно одделени, на долна облека не е деформирано.Магацинот за складирање кога не е во употреба, па тоа не заземаат простор.На дното патент дизајн, отворете го патент, лесно да се свитка и продавница.Со висина од 9cm, тоа лесно може да се стави во каква било плакарот и фиока.Име на производ : три-парче долна облека складирање box Weight : 110g Material : не-плетени fabric Package вклучува : 3pcs* долна облека Складирање Кутија 1. Мерењата беа направени со рака, па така не може да биде грешки во рок од 1-2cm или 1-5g.2. Фактори, како што осветлување, контраст и бојата на екранот може да предизвика фотографии да изгледаат малку различен, тоа не е показател на кој било производ на квалитетот на прашањата.3. Големината е врз основа на реалните мерења.Ние може да се зголеми на слики само за да прикажете детали подобро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за

DEN 2143.20