• Новак
Latch Кука За Полнење, Diy Слон Печат Тепих, Кука Килими Колекции За Возрасни Недовршени Тепих Подароци За Возрасни Килим Hooking Колекции Се Погодни За Diy Почетници, Tapestry, ?

Latch Кука За Полнење, Diy Слон Печат Тепих, Кука Килими Колекции За Возрасни Недовршени Тепих Подароци За

DEN 2016.00

Достапност
Достапно за нарачка

На готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација или DIY тепих, итн. [Забава Занаети] 52 см x 38 cm. Ова е еден вид на рачна работа слична на крстот бод, и почетници може брзо да го совладате.На shackle полнење има многу детален дизајн и висок квалитет на тепих тема за лесно hooking.Кога пријатели се дојде до вашиот дом, мислам дека тие ќе бидат изненадени и ќе биде многу возбудени.Можете да ги следат чекорите подолу, за да ја заврши својата прекрасен ремек-дело, што е повеќе погоден за DIY почетници.Овие се недовршени DIY latch кука колекции кои што треба да се заврши себе.-Комплет вклучува : тепих конец, боја картичка, везени крпа, заклучување кука, боја за цртање.Големината е поставите рачно, па тоа може да биде малку поинаков.Можете да започнете со правење на тоа, чекор по чекор, тоа ќе ви донесе различен лично искуство.Акрилик има добра отпорност на вода, не е лесно да се брчка, и не ја иритираат човечка кожа. Тоа е особено препорачливо за почетниците и крстот бод љубовници. Ова е недовршена DIY latch комплет за кука, ќе треба да го завршите сами. [Нов почеток] Во оваа ера на враќање кон природата, во оваа ера на се повеќе и повеќе внимание на декорација, теписи игра значајна улога во домашниот живот., вистински производ во боја може да биде малку поинаков од сликата. [Лесно да се направи] Едноставна и практична илустрации се вклучени во кутија.Не грижете се, сите алатки се тука, вклучувајќи мрежа платно, боја додатоци, боја картички, пред-намалување на конец и капчиња.На готовиот производ може да се користи на почетниот екран, домот и декорација на 3 D сегментирано везови.Можете да им даде на килими на вашето семејство и пријатели, нека се доживее забава на ракотворби и да се создаде свој ремек-дела.Ние обезбедуваме почетници со сите алатки потребни за да се заврши на капчиња за полнење.На гром кука постави не бара никакви посебни вештини, или вештини, па сите над 7 години има шанса!4.

Спецификацијата

Material:
Acrylic
Dimensions:
52cm x 38cm - 20.4in x 14.9in
Dimensions:
85cm x 63cm - 33.4in x 24.8in
Dimensions:
110cm x 75cm - 43.3in x 29.5in
Quantity:
1 set
Style:
modern and simple
notes:
This product is semi-finished; you have to make it yourself. :
The size is set manually, so it may be slightly different. :
Due to lighting conditions, monitor brightness/contrast settings, etc., the actual product color may be slightly different from the picture. beg to be excused! :
The sole includes everything:
This is a fully upgraded shackle carpet kit based on a traditional craft kit. We provide beginners with all the tools needed to complete the crochet kit. With printed canvas, instructions, yarn and cr

Со стоката дадена додека купуваат

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за

DEN 2143.20

GY Gamepad Затемнување Завеси Панели за Детска Спална соба, Конзола Игра Контролер Затемнување Термички Изолирани

100% Полиестер.Увезени.Елегантен Дизајн : 2 панели по пакет.секој панел мерење 36" широк x 63" должина 3" прачка

DEN 1029.12

Nattork Прилагодливи Ролери за Деца со светне Тркала, Отворено & Затворен Возвишеното Ролери за Девојки и Момчиња,Почетници

4 Големина Прилагодливи Ролери Nattork ролери може да биде лесно да се прилагоди на 4 различни големини со п

DEN 1319.76

ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка

Целосно Електрични 4 Motored Третман Стол контроли висина, backrest, ногаодмор и седиште склоност.Креветот може

DEN 3455.76