• Новак
HOLDWELL 1313-4331 1313-4431 ОЕМ Дилер Ниво на Пристап Рачни Програмер 1313-4401 1311-4401 Компатибилен со Кертис

HOLDWELL 1313-4331 1313-4431 ОЕМ Дилер Ниво на Пристап Рачни Програмер 1313-4401 1311-4401 Компатибилен со

DEN 14112.00

Достапност
Достапно за нарачка

Користете Систем конектор со испорачаниот кабел за да го поврзете на програмерот да го моторот контролер.Директен пристап до применливи Кертис моторни брзина контролори преку CANopen мрежа.SD-картичка обезбедува дополнителни капацитетот на меморијата.Во прилог на мени-специфични тематски содржини, тоа постојано покажува време/датум, врска статус и ниво на пристап.На рачни програмерот може да го ажурира својот сопствен софтвер.SD картички може да се користи за достава на софтвер надградби, и може да се користи во повеќе програмери за да инсталирате идентични софтвер.cpf датотека и да ја чуваат.cpf датотеки можат да бидат зачувани и да се врати како што е потребно.Силата се испорачува кон програмер од страна на контролорот.Батериите во програмер ги задржи своите реално време часовникот работи.Две АА батерии обезбеди енергија за употреба без поврзан систем; тие, исто така, уверете се дека програмер real-time clock држи работи.Три разноврсна softkeys обезбеди повеќе функции, во зависност од контекстот.Можете лесно да се приспособат на широк спектар на параметри за да ги прилагодите на перформанси на возилото.Датотеките може да се симне од КОМПЈУТЕР (на SD-картичка или во програмер директно преку USB конектор) за инсталација во контролер.Целосно компатибилен со Кертис следната генерација F серија и сите постоечки 1313 програмабилни моторни брзина контролори.Новиот Кертис 1313 рачни програмерот е моќен и интуитивен програмирање и дијагностички алатка.Го користите USB полнач со USB кабел за да го поврзете програмерот на КОМПЈУТЕР.да обезбедува интуитивна навигација.Модел 1313 овозможува параметар датотеки да се креираат и уредуваат онлајн или офлајн, префрли на друг контролер за клонирање, или снимени на КОМПЈУТЕР или на SD-картичката.Светла 45×60mm екранот е лесно да се чита, да се обезбедат информации на прв поглед.Екранот прикажува и програмер клучните изгледот се дизајнирани да работат заедно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски

Ѓубре Може да има еден едноставен, но ефикасен дизајн мешавини и во било décor.Трибарел дизајн, лесно да се

DEN 1704.00

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за

DEN 2143.20

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40