• Новак
OSAKI OS-PRO Прва Класа Електрични со Полно Тело, 3D Масажа Стол, Топлина на Lumbar, L Песна Ролери Дизајн, Нога & Теле Месење Масажа, Bluetooth Конекција за HD Говорник, од Страна на ?

OSAKI OS-PRO Прва Класа Електрични со Полно Тело, 3D Масажа Стол, Топлина на Lumbar, L Песна Ролери Дизајн,

DEN 1804.80

Достапност
Достапно за нарачка

Напредно 3 D Технологија, Негативни Јони, со можност да биде продолжен подложка за нозе и Прилагодливи Теле Позиција.Прилагодливи Рамо Ширина, Прирачник Теле Месење Контрола, Простор За Заштеда На Енергија Технологија.L-Песна Масажа на целото Тело Воздух Масажа, 5 Масажа Стилови, Лесен за Употреба, Екран на Допир LCD Далечинското.Авто Тело Скенирање, Топлина на Lumbar, 23 Автоматски Масажа Програми, од Страна на Контролор.Уникатен Нога Ролери Масажа, Две Чекор Нулта Гравитација Режим, Вграден Bluetooth Звучници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за

DEN 2143.20

Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски

Ѓубре Може да има еден едноставен, но ефикасен дизајн мешавини и во било décor.Трибарел дизајн, лесно да се

DEN 1704.00

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76