• Новак
CXZS Raintech Црвено Сандаловина во Прав, 200gm (Комбо од 2)

CXZS Raintech Црвено Сандаловина во Прав, 200gm (Комбо од 2)

DEN 2196.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет содржина : 200gm (100gm X 2).Рок на траење : 365 дена.Органско црвено сандаловина во прав.Црвено сандала може да се користи како лице пак и е ефикасна во донесувањето на кожата светлина и тен слободни.Rakta Chandana или црвено сандаловина е еден од најдобрите состојки за вашата кожа.Тоа е првенствено се користи за нега на кожата и убавина цели.Тоа е многу ефикасни во лекување на кариес, осип и акни.Таа, исто така помага во отстранување на тен и униние, бидејќи на своите ладење својства.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

Отворете Линеарна Имајќи го Блокира 30мм Алуминиум Отвори Линеарно Движење Имајќи Лизгајте го Блокира Преносот

【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет и контр

DEN 626.16