• Новак
YANGSM 4 Парчиња Бебе Здравствена заштита Колекции Бебе Помине Грижа Поставите Малиот Прст Тример Ножици Помине Clippers Цртан филм на Животните за Складирање Кутија за П

YANGSM 4 Парчиња Бебе Здравствена заштита Колекции Бебе Помине Грижа Поставите Малиот Прст Тример Ножици Помине

DEN 1514.40

Достапност
Достапно за нарачка

▲[4-во-1 Сет] : ги Содржи сè за нокти нега : ноктите clippers, нокти датотеки, ноктите ножици, пинцети и уво зема. ▲[Безбедни за Бебиња] : Направена од високо квалитетни нерѓосувачки челик и pp материјал, тоа е безбедно за бебиња.Совети се заоблени, рабовите се криви.Парична казна ножот за безболно сече ноктите. ▲[Лесен за Употреба & Чисти] : новороденото чешлање комплет е специјално дизајниран за бебиња.Ергономски рачки за да се избегне лизгање и удобен за вас да ги користите.Тоа може да биде лесно да се исчистат со вода и, исто така може да се дезинфицираат со алкохол или со ултравиолетова светлина. ▲[Симпатична и Преносни Пакување] : удобен цилиндар пакување, го прави лесно за вас да го носат на своите нокти clipper поставена за вашето бебе, кога сте во движење, и на симпатична пакување е премногу слатки за вашето бебе да се спротивстави. ▲[Совршен Квалитет и Услуга По продажбата] : Ако имате било какви проблеми, можете да ни испратите е-пошта со кликнување на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со задоволително решение и ќе се вратам на вас како е можно поскоро.Име на производ : бебе поставите барел помине clipper Set предмети : ноктите clippers + долго устата помине clippers + нокти датотека + носот clip Applicable возраст : 0-10 години old Product материјал : не ' рѓосувачки челик, PP, ABSProduct карактеристики : пренослив, може да се stored Order = 4 во 1 помине грижа set Problems дека не може да се игнорира во растот на бебето : 1. Цицање прсти предизвикува патогените бактерии и паразити. 2. Ноктите може да нула лицето и ушите. 3. Долги нокти предизвикување на ноктите да се подели и да крварат.4. 4 in1 помине грижа сет е дизајниран за бебето.Тоа е едноставен, лесно да се носат и без загадување.Помогне да се грижи за вашето бебе е ноктите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

Отворено корпата за Ѓубре Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски

Ѓубре Може да има еден едноставен, но ефикасен дизајн мешавини и во било décor.Трибарел дизајн, лесно да се

DEN 1704.00