• Новак
ZoneLiStore 6 Pin Начин 16 AWG Водоотпорен Жица Конектори Plug 1.5 mm Серија Терминал Конектори Пакет на 5

ZoneLiStore 6 Pin Начин 16 AWG Водоотпорен Жица Конектори Plug 1.5 mm Серија Терминал Конектори Пакет на 5

DEN 378.00

Достапност
Достапно за нарачка

6 Pin 16 AWG машки и женски водоотпорен конектори со 3.9 инчен жица.Оперативен температура : -40℃~+120℃.Електричниот Конектор Приклучок Со Жица AWG Марина.Лесно да се инсталира под лемење и crimping.Се користи за автомобил, камион, брод, мотоцикл, и други жица конекции.Функција : 6 Pin 16 AWG машки и женски запечатени Водоотпорен Конектор со 3.9 инчен жица.Електричниот Конектор Приклучок Со Жица AWG Марина.Лесно да се инсталира под лемење и crimping.Се користи за автомобил, камион, брод, мотоцикл, и други жица конекции.Пакетот вклучува : 5 x 6 Pin Конектор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка

Целосно Електрични 4 Motored Третман Стол контроли висина, backrest, ногаодмор и седиште склоност.Креветот може

DEN 3455.76

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40