• Новак
о Говорник,2 Парчиња 12V 150W Автомобил о Звучникот Автомобил Мини Супер Моќ Висока Купола о Стерео Звучник Tweeter Звучникот Рог

о Говорник,2 Парчиња 12V 150W Автомобил о Звучникот Автомобил Мини Супер Моќ Висока Купола о Стерео Звучник

DEN 446.16

Достапност
Достапно за нарачка

[Премиум Материјали]На tweeter маска е направена од синтетички ЈП тешко материјали, супер моќ звучникот е произведен со висока чувствителност и со одлична бас, излез јасно и чисто звук,кој се заштити дијафрагмата подобро.2 во Пакет Тежина : околу.Nonmagnetic кошеви го задржат својот интегритет и точност дури и под најсложените услови. [Премиум Материјали]На tweeter маска е направена од синтетички ЈП тешко материјали, супер моќ звучникот е произведен со висока чувствителност и со одлична бас, излез јасно и чисто звук,кој се заштити дијафрагмата подобро. [Одлични Перформанси]Професионални о acitance, исклучителна чист бакар жици порта. [Широко Appliccation]Автомобилот о Tweeter е погоден Компатибилен со сите автомобил o системи со 12 V DC напојување. [Уникатен и Исклучителен Дизајн]Ергономски дизајниран, компактни димензии, лесно да се инсталира и се вклопува секаде. [Услуга Гаранција]Ако имате било какви прашања или било незадоволителен за производот , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас , ние мора да помогне да се реши прашањето добро .Тоа е совршена декорација Компатибилен со вашиот автомобил.Професионално изработени, и highper Compatible withmance, дозволувајќи им на вашето возило да работат поефикасно. [Премиум Материјали]На tweeter маска е направена од синтетички ЈП тешко материјали, супер моќ звучникот е произведен со висока чувствителност и со одлична бас, излез јасно и чисто звук,кој се заштити дијафрагмата подобро. [Премиум Материјали]На tweeter маска е направена од синтетички ЈП тешко материјали, супер моќ звучникот е произведен со висока чувствителност и со одлична бас, излез јасно и чисто звук,кој се заштити дијафрагмата подобро.Дизајнирани и произведени според оригиналната стандард, тоа е лесен за употреба, економски и практични.[Премиум Материјали]На tweeter маска е направена од синтетички ЈП тешко материјали, супер моќ звучникот е произведен со висока чувствителност и со одлична бас, излез јасно и чисто звук,кој се заштити дијафрагмата подобро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BoloLi Виси Складирање Ѕид Монтирани Телефонски Кутија, Кутија за Статистика Дома Училиште Снабдување Организатор,Сива

Пакет : 1 компјутер.Материјал : пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина 4.33*3.54*1.38 инчен грешк

DEN 2365.68