• Новак
Активиран Јаглерод Филтер - ЧАСОТ 2.5 Вметнете Meltblown Не-Плетени Крпа - 5 Слоеви Заштитни Филтри - Заменливи Анти Haze Филтер Хартија(20 Компјутери)

Активиран Јаглерод Филтер - ЧАСОТ 2.5 Вметнете Meltblown Не-Плетени Крпа - 5 Слоеви Заштитни Филтри - Заменливи

DEN 186.48

Достапност
Достапно за нарачка

Економски Пакет - Содржи 20 PM2.5 активиран јаглерод заменливи анти haze филтри.Безбедност - Ова Активен јаглерод може да ги апсорбира нечистотиите.Кога ќе дишат, штетни материи во воздухот, како што се не-токсични прашина, pollutes, гасови и заеднички воздушни надразнувачи, ќе биде ефикасно блокиран од страна на филтрирана јаглерод.Висок Квалитет - Пет слоеви Филтер Материјал заштита, вклучувајќи 2*анти-лепење платно, 1 *филтер платно, 1 * активиран јаглерод и 1 * ефикасна филтер крпа.Разумен & Suitablt Големина - PM2.5 Активиран Јаглерод Заменливи Анти Haze Филтер.Филтер големина : 4.7 x 3.1 инчи.Satety Филтрација Технологија - пет-слој филтрација систем е scientificposed на анти-лепење крпа, филтер крпа, активиран јаглерод и ефикасна филтер крпа, докажано преку експерименти, кои тоа можат ефикасно да се изолира PM2.5, прашина и разни други загадувачи на воздухот, така што вашиот moally и разумно comuth Заштити вашето лице од загадување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка

Целосно Електрични 4 Motored Третман Стол контроли висина, backrest, ногаодмор и седиште склоност.Креветот може

DEN 3455.76

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40