• Новак
CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски Простор;Училница;ученичкиот Дом;Спалната соба, 18

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

DEN 93.60

Достапност
Достапно за нарачка

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција на вода.Лесно да се носат за своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се фрли коса за удобно се чувствуваат.Широк спектар на примена и силна practicability.Применливи Прилики : Студија Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски Простор;Училница;ученичкиот Дом;Спална соба;Салон;Студија Боја : Жолта Материјали : Супер Мало Влакна Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 14(G) Должина : 180(MM) Ширина : 150(MM) Висина/Дебелина : 0.5(MM) Пакет се Вклучени : 2 парчиња Eyeglass Чистење Облека Карактеристики : велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција на вода.Лесно да се носат за своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се фрли коса за удобно се чувствуваат.Широк спектар на примена и силна practicability.Производот е зелена и здрав материјал без чуден мирис.Овој производ не е лесно да се деформира за неговата силна еластичност.Бојата е светла без исчезнува лесно.Овој производ не боли објектив за нејзините меки материјали.Добро чистење ефект за својот силен деконтаминација моќ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка

Целосно Електрични 4 Motored Третман Стол контроли висина, backrest, ногаодмор и седиште склоност.Креветот може

DEN 3455.76

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76