• Новак
Toyvian 3Pcs Удар - Слободен Лепило Крпа Куки Круг Чај Крпа Носителот Кујна Куките

Toyvian 3Pcs Удар - Слободен Лепило Крпа Куки Круг Чај Крпа Носителот Кујна Куките

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

за бесење чај крпи, рачни крпи или облека или да го користите како бања пешкир куки, туш крпа куки, кујна крпа кука или отворено крпа куки.Се вклопи во вашата бања, кујна, туш, перење, гардероба, плакар и простор за складирање.За разлика од другите куки со рабови, овој круг кука има мазна површина и нема да им наштетат на децата.Нема алатки потребни за инсталација, само тргни исклучите слој и користење на самолепливи ленти во прилог на задната страна на секоја крпа кука.Направени на квалитетот АБС материјал, овие чај крпа куките се издржлив, безбеден, за да ги користите.Опис На премиум дизајн дава крпа на носителот на висока - квалитет, модерен изглед на вашата кујна, бања и дома.Со едноставен дизајн, тие се не само кука, но, исто така, претставува украс на ѕидот.Ова е причината зошто тие се, исто така, како подарок за пријателите и семејството.Карактеристики - Боја : Сребро. - Материјал : ABS. Големина : 4. 20x4. 20x2. 20cm/ 1. 65x1. 65x0. 86inch. - Направени на квалитетот АБС материјал, овие чај крпа куките се издржлив, безбеден, за да ги користите. - Се вклопи во вашата бања, кујна, туш, перење, гардероба, плакар и простор за складирање. - Нема алатки потребни за инсталација, само тргни исклучите слој и користење на самолепливи ленти во прилог на задната страна на секоја крпа кука. - за бесење чај крпи, рачни крпи или облека или да го користите како бања пешкир куки, туш крпа куки, кујна крпа кука или отворено крпа куки. - За разлика од другите куки со рабови, овој круг кука има мазна површина и нема да им наштетат на децата.Пакет Вклучувајќи 3 x куки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60