• Новак
Метална Алатка за Сечење, Шупливи Вежба Малку, Дрво Додаток Бакарна Плоча за Индустриски Апарати

Метална Алатка за Сечење, Шупливи Вежба Малку, Дрво Додаток Бакарна Плоча за Индустриски Апарати

DEN 1684.80

Достапност
Достапно за нарачка

Шупливи вежба малку забите може да биде не е лесно да се пробие зависи од тоа држи сребро заварување технологија на заварување цврсто.Не е лесно да се оштети, овој високо‑брзински челик вежба малку држи висок квалитет и висока цврстина со отпорност на абење.Вежба на длабочина до 50mm, метал шупливи core малку лесно може да се реши дебелина подолу 50mm.Погодни за сечење материјали како што се од нерѓосувачки челик, бакар плоча, челик, алуминиум плоча, итн.Дури и сила и сечење држи три ножеви се истакна во исто време.Предмет Тип : Шупливи вежба малку Боја : Silver Material : Висока брзина steel Size : (Прибл. 20 x 50mm / 0.79 x 1.97 во) / (Прибл.21 x 50mm / 0.8 x 2in) / (Прибл.22 х 50мм / 0.9 x 2in) (незадолжително) Size1 : Прибл. 20 x 50mm / 0.79 x 1.97 in Diameter : Прибл. 20mm / 0.79 подлабока и подетална : Прибл. 50мм / 1.97 in Shank Дијаметар : Прибл. 19mm / 0.75 in Inner Дупка : Прибл. 12mm / 0.47in Size2 : Прибл.21 x 50mm / 0.8 x 2in Diameter : Прибл. 21mm / 0.83 подлабока и подетална : Прибл. 50мм / 1.97 in Shank Дијаметар : Прибл. 19mm / 0.75 in Inner Дупка : Прибл. 13mm / 0.51in Size3 : Прибл.22 х 50мм / 0.9 x 2in Diameter : Прибл. 22mm / 0.87 подлабока и подетална : Прибл. 50мм / 1.97 in Shank Дијаметар : Прибл. 19mm / 0.75 in Inner Дупка : Прибл. 14mm / 0.55 in Application : се Погодни за сечење материјали како што се од нерѓосувачки челик, бакар плоча, челик, алуминиум плоча, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н�

DEN 93.60

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40