• Новак
Изолирани Кафе Кригла со Керамички Слој и Слама, Ulwae 15oz Патување Кригла со Течење-доказ Капак, Вакуум Двапати ѕид Гимнастик, од не ' Рѓосувачки Челик Термички Чаша за

Изолирани Кафе Кригла со Керамички Слој и Слама, Ulwae 15oz Патување Кригла со Течење-доказ Капак, Вакуум Двапати

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Внатрешната слама е отстранлив за полесно чистење. [2-во-1 Капак] единствена 2-во-1 капак ви обезбедува со две пиење опции во исто време за максимална удобност и едноставност. [Грижете се-Бесплатно Гаранција] : Ова Ulwae Кафе Кригла доаѓа со 18-месечно Безусловна Наплата & Замена Гаранција, постои апсолутна НУЛА ризик и немаш ништо да изгубите, нашите пријателски услуги на клиентите личен ќе се стави насмевка на лицето секој пат кога ќе се вратам на нас.И двете опции се сместени во еден заклучување на капак. [Совршен за Секојдневна Употреба] Ова Кафе Кригла брзо ќе стане вашиот одат-да преносни првенство.На кафе капак покрие прилепува затворени, а на слама поклопецот не се заклучи на своето место за додаде мир на умот.Клик-и-sip капак отворање работи одлично за полека да се пие вашиот топло кафе во утринските часови, и pop-up слама е идеален за iced кафе и други ладни пијалаци.На другата страна се одликува со слама, така што може да малце лесно, без да се навалите на купот.Ова совршено големина кафе кригла е изолирани за топла и iced пијалоци.Кога имате некој раните утрински состанок, ова да оди првенство е толку лесен за користење што може да го дофати тоа во брзање и не мора да се грижите за одлевање на вашата облека или автомобил.Едната страна од капакот има традиционалните клик-open кафе капак за отворање пие топли и ладни пијалоци.Не се лизга подлога на дното гарантира дека може да се самоуверено го поставите кригла долу на било која површина.Ова внимателно дизајнирани комбинација создава цврст, која ќе трае низ многу да користи, без промена на бојата или warping, додека одржување на висок квалитет на вашиот вкус за кафе и други пијалоци.Можете дури и може да се заклучи кафе кригла капак и ставете го во вашиот ранец или друг торба да одат на работа или на училиште.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

Песната Радио Флаер Tricycle детски Велосипед Пати Бебе на Велосипед Детска Количка со Безбедноста Ограда Свитлива

♥[Еден клик виткање] : Лесен и компактен, лесен да се излезе и да се продавница ♥[3 во 1] : 3 во 1 е погодна за

DEN 2143.20

GY Gamepad Затемнување Завеси Панели за Детска Спална соба, Конзола Игра Контролер Затемнување Термички Изолирани

100% Полиестер.Увезени.Елегантен Дизајн : 2 панели по пакет.секој панел мерење 36" широк x 63" должина 3" прачка

DEN 1029.12