• Новак
Директни Осветленост за Западен E3041B1C03 Кертриџ Филтер Елемент Microglass Изградба 3 Micron

Директни Осветленост за Западен E3041B1C03 Кертриџ Филтер Елемент Microglass Изградба 3 Micron

DEN 1370.40

Достапност
Достапно за нарачка

ДИРЕКТНИ ОСВЕТЛЕНОСТ : ЗАПАДЕН E3041 B1 C03. MICRON ОЦЕНКА : честичката задржување на големината на 3 micron ќе се обезбеди на сите загадувачи се отстранети, правејќи се дека филтер врши на својата највисока ефикасност МЕДИУМИ ТИП : SWIFTGLASS.ПЕЧАТ МАТЕРИЈАЛ : Buna-N (Нитрилна).КОЛАПС : Може да го издржи притисок и до 300 psi.ДИМЕНЗИИ : Внатрешен Дијаметар 1.02., Надворешниот Дијаметар 1.75 во., Вкупна Должина 4.47 во.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76

ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка

Целосно Електрични 4 Motored Третман Стол контроли висина, backrest, ногаодмор и седиште склоност.Креветот може

DEN 3455.76

GY Gamepad Затемнување Завеси Панели за Детска Спална соба, Конзола Игра Контролер Затемнување Термички Изолирани

100% Полиестер.Увезени.Елегантен Дизајн : 2 панели по пакет.секој панел мерење 36" широк x 63" должина 3" прачка

DEN 1029.12