• Новак
adidas Жените Powerlift 4 Крстот Тренер

adidas Жените Powerlift 4 Крстот Тренер

DEN 816.72

Достапност
Достапно за нарачка

ткаенина.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.adidas женска Крстот Тренер.На adidas бренд има долга историја и вкоренето врска со спортот.Сè што правиме е вкоренета во спортот.Водени од немилосрдните извршување на иновациите, како и со децении на таложење спортски науки експертиза, ние се грижиме за сите, од елитата на професионални спортисти и тимови за секој поединец кој сака да направи спортски дел од нивните животи.Конструиран да ве поддржат преку секој лифт.Направени со сит тесен одговара, овие жени е кревање чевли се задржи заклучен со laces и на рака.На стабилна платно горниот вклучува флексибилни forefoot да се приспособат на природното движење на прстите од нозете кога го дигате прстот.Засилен midfoot и воскресна пета додадете стабилност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76