• Новак
Домаќинство Essentials ML-4112 Hyacinth Круг Кат Кошница, X-Дизајн

Домаќинство Essentials ML-4112 Hyacinth Круг Кат Кошница, X-Дизајн

DEN 1372.08

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМ КРУГ КАТ кошница со декоративни x-ткаат.АЛТЕРНАТИВНА УПОТРЕБА КАКО декоративни плетен колонист (не вода тесни : лагер е потребно).ШИРОК И НИЗОК за ќебе и игра за складирање.РАЧНО ТКАЕНИ вода hyacinth со метална рамка.Карактеристични големи плетен кат кошница со x-ткаат дизајн од страна на Домаќинство Essentials создава стилски складирање насекаде.Совршен во дневната соба или спална соба за ќебиња, игри, и повеќе.Рачно ткаени од вода hyacinth на метална рамка за дополнителна стабилност.Совршен начин да се облекуваат за складирање и направи затворен растенија се чувствуваат како дома.Ако се користи како колонист, ве молиме не дека кошница не е вода тесна и не се најдобри кога растенијата имаат свои кофа дека се наоѓа во внатрешноста на кошница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76

ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка

Целосно Електрични 4 Motored Третман Стол контроли висина, backrest, ногаодмор и седиште склоност.Креветот може

DEN 3455.76