• Новак
WERTYU Херметички Храна Садовите за Складирање Сет Кујнски Канистри за Брашно, Шеќер и Житни,Кујна Садовите за Складирање на Храна садовите за Складирање

WERTYU Херметички Храна Садовите за Складирање Сет Кујнски Канистри за Брашно, Шеќер и Житни,Кујна Садовите

DEN 924.00

Достапност
Достапно за нарачка

Мултифункционален контејнери : Овие безбедност на храна запечатени контејнери за складирање се направени од високо-квалитетен материјал жито садовите за складирање, погоден за чување брашно, шеќер, ореви, кафе, зрна, закуски, храна за миленичиња или нешто што можеби ќе треба да се продавница.Да зачувате простор и перспектива : Храна садовите за складирање ви овозможи да брзо да ги видите содржините и да се разбере останатите капацитет на прв поглед.Тоа може да се користи за чување на кујната фрижидери, замрзнувачи или кабинети, заштеда на многу простор и што ќе ви овозможи да се организира кујна во уреден начин.Херметички систем за складирање секогаш ќе се задржи вашата храна суви и свежи.Овие јасно контејнери се исто така лесно да се чисти.Веќе не се неуредна, можете да добиете се што сакате многу брзо.Тие ќе направи да се чувствувате лесно да се организира провизии.Шест-парче херметички храна садовите за складирање : спецификација на Производот : 2 (0.5 L), 2 (0.8 L), 2 (1.2 L)Боја : како shown Size : како shown Due за рачно мерење, ве молиме овозможи разлика од 0,5-1 CM.Во однос на хроматските аберации : постои нормален хроматските аберации помеѓу различни прикажува, и бојата е предмет на вистинскиот производ.Здравје и заштита на животната средина : За храна контејнер за складирање фармацевт е направен од високо-квалитетни материјали и не содржи штетни материи.Вие и вашето семејство може да ги користат со доверба.Ние сме целосно убедени дека ќе ви се допадне нашата храна садовите за складирање.Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате 24 часа на ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZBM-ZBM Стигнале Продолжување Кабелот Ролна Четири Штекер Медиум Касета Кабел Ролна Продолжување Води Со Ликвидација

★ ROBUSTILY ИЗГРАДЕН СО ЛОКАЛИЗИРАНА ON И OFF ПРЕКИНУВАЧ : Ајде ти контрола на моќта, каде што ќе се работи, кори

DEN 398.40

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76

ИЗВОР ЕДНА УБАВИНА Ради+ Целосно Електрични 4 Моторни Третман Стол со 240 Степен Кревет Ротација Продолжи подложка

Целосно Електрични 4 Motored Третман Стол контроли висина, backrest, ногаодмор и седиште склоност.Креветот може

DEN 3455.76