• Новак
Nexel 21 x 42 x 63, 4 Тиер, NSF Наведени Прилагодливи Жица Shelving, Единицата за Комерцијални Складирање Багажник, Сребро Епоксидна, Израмнување на нозе

Nexel 21 x 42 x 63, 4 Тиер, NSF Наведени Прилагодливи Жица Shelving, Единицата за Комерцијални Складирање Багажник,

DEN 1607.76

Достапност
Достапно за нарачка

4-Полица Shelving Единица Димензии : 21" x 42" x 63".Сребро епоксидна заврши состои од сребрена епоксидна прав грб во текот на ' рѓа инхибиција на undercoat.Полиците лесно да се прилагоди без алатки и усогласување точно во 1" на зумот.Полица клипови snap на пост, дозволувајќи им на полица јака да се менува во текот на една безбедна одговара.Полиците лесно да се прилагоди без алатки и усогласување точно во 1" на зумот.Засилен полиците со заварени површината ребра за дополнителна сила, 800 lb полица капацитет.Сребро Епоксидна Жица Shelving е NSF наведени и може да се користи во било влажно или суво складирање области, ладилници и замрзнувачи.NEXEL е shelving се користи низ целата земја, за foodservice, здравствена заштита, комерцијални, индустриски и потрошувачки апликации и е најсилниот shelving во индустријата.Сребро Епоксидна Стартер Единици функција атрактивна завршница, која се состои од Сребрена Епоксидна прав-грбот во текот на ' рѓа инхибиција на undercoat.NSF одобрен за влажно или суво употреба.Стартер Единица вклучува 4 мислења со израмнување на нозе, 4 жица полиците и пластични snap на ракавите за да се обезбеди полиците да мислења.Карактеристики : Засилен полиците со заварени површината ребра за дополнителна сила.Отворен дизајн, да го зголеми воздух и светлина циркулација и да се минимизира прашина акумулација.Вклучува 4 мислења, 4 полици и се распарчи на ракавите.Полиците лесно да се прилагоди без алатки во 1" на зумот.NSF одобрен за влажно или суво употреба.Ограничена на седум годишна гаранција против ' рѓа и корозија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76