• Новак
Beduan Лактот 90 Степен 1 Цевка ОД Нерѓосувачки Челик 1.5 Три Менгеме Санитарни Цевка Монтирање (Ferrule OD 50.5 mm)

Beduan Лактот 90 Степен 1 Цевка ОД Нерѓосувачки Челик 1.5 Три Менгеме Санитарни Цевка Монтирање (Ferrule OD

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

За цевка OD : 25mm(1").Ferrule Големина : 50.5 mm.Се вклопува до 1,5" ferrule три менгеме.Лактите 90 степени стегач за поврзување на две цевки или цевки во еден агол.Висок притисок, трајни, не ' рѓосувачки челик 304 за отпорност на корозија и високи температури.Стеги за цевки на двата краја за не-постојани печат, обезбедување земе-down пристап.Санитарните фитинзи се користени во храна, пијалоци, биотехнолошка, фармацевтски и други санитарни процес индустрии за транспорт на течности преку цевка линии и се достапни во широк спектар на материјали, бои и форми.При купување фитинзи, го разгледа барањето, како ова ќе влијае материјал тип, формата, големината, и бара издржливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат