• Новак
Samsung Галакси S5 Активни, Кавер-Зелена 16GB (AT&T)

Samsung Галакси S5 Активни, Кавер-Зелена 16GB (AT&T)

DEN 1281.60

Достапност
Достапно за нарачка

Дисплеј : 5.1-инчи.Камера : 16-ПРАТЕНИК.Процесорот : 2.5 GHz.Оперативен СИСТЕМ : Android 4.4.2 (Kit Kat).Направени за активен начин на живот со обвивка што е прав доказ и водоотпорен, Galaxy S 5 Активен е конструиран за да го издржат rigors на вашиот тренингот и вашиот свет.Таа обезбедува интегриран технологија која ја подобрува вашиот живот и го прави секој ден подобро.Samsung Galaxy S 5 е иновативна, солиден паметен телефон дизајниран да биде исто толку активни како вас.Без разлика каде се вашите авантури ве однесе, гледате HD филмови татнежот на живот на брилијантен екранот и да го фати сплит - вториот моменти со брза акција 16 MP камера.И еден притиснете на погодност копче го отвора еден свет на отворено – активност карактеристики низ S Здравје за да пратите вашиот фитнес надолу за да чукањето на срцето.Воздухот Гестови; Air View; Samsung Традиционалните UI;Smart Pause; Smart Скролувајте; Smart го Отклучите; Touch Wiz; Додатоци.Акцелерометар, Барометар, Геомагнетна Сензор, Гест Сензор, Жиро Сензор, МЧР Сензор, Light Sensor, Сензор за Близина.Galaxy S 5 Активен е конструиран за да го издржат rigors на вашиот тренингот и вашиот свет со воено-одделение dustproof и водоотпорен обвивка.Да ги следи вашите чекори, предизвик пријатели и да добиете нутриционистички совети на побарувачката.S Health дури и вклучува првиот-некогаш е изградена-во срцето сензор кој одговор на вашиот допир.Ние се стави се што можеме да знаеме за HD технологија на брилијантен дисплеј, па може да се доживее побогати бои, темни сенки и побрзо време на одговор кои го прават филмови и игри татнежот на живот.Практичноста копче на страната на Galaxy S 5 Активно започна вашата активност карактеристики на еден екран.Вашиот pedometer, компас, нутритивни совети и штоперица се секогаш при рака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н�

DEN 93.60

GY Gamepad Затемнување Завеси Панели за Детска Спална соба, Конзола Игра Контролер Затемнување Термички Изолирани

100% Полиестер.Увезени.Елегантен Дизајн : 2 панели по пакет.секој панел мерење 36" широк x 63" должина 3" прачка

DEN 1029.12