• Новак
Baoblaze Шлем Брадата Планината Носителот Стап Продолжување Рака Планината Алуминиум Легура за DJI 10 9 8 и Повеќе Спортски Камера Мобилни Телефони Vlog Пука

Baoblaze Шлем Брадата Планината Носителот Стап Продолжување Рака Планината Алуминиум Легура за DJI 10 9 8 и

DEN 405.60

Достапност
Достапно за нарачка

Овој шлем брадата планината за акција камери широко се погодни за DJI gopro10/9/MAX/8/7/6 за Еден R за OSMO Акција. 360 ротирачки метал одредување заградата.На прецизно дизајнирани должина го прави брадата рака погоден за повеќето шлемови.Свитлива зглоб тип дизајн, прилагодување на агол е повеќе точни, погоден за различни форми на шлем брадата инсталација.Обезбедува непречен велосипедизам снимки,намалување на вибрациите и снимање на секој момент од вашиот возење совршено.Постабилна пука, Лесно да се инсталира и да ги отстраните.Единствена лизгачки тока дизајн решава проблемот на Шлем Брадата Планината инсталација и нема повеќе да биде екстра ремени шлаканица на лицето за време на јавањето.Опис : - Овој шлем брадата планината за акција камери широко се погодни за DJI gopro10/9/MAX/8/7/6 за Еден R за OSMO Акција . - 360° ротирачки метал одредување заградата.На прецизно дизајнирани должина го прави брадата рака погоден за повеќето шлемови. - Склоплива зглоб тип дизајн, прилагодување на агол е повеќе точни, погоден за различни форми на шлем брадата инсталација - Обезбедува непречен велосипедизам снимки,намалување на вибрациите и снимање на секој момент од вашиот возење совршено. - Постабилна пука, Лесно да се инсталира и да ги отстраните.Единствена лизгачки тока дизајн решава проблемот на Шлем Брадата Планината инсталација и нема повеќе да биде екстра ремени шлаканица на лицето за време на јавањето.Спецификација : - е Применливо модели : за DJI серија instar360 серија - Материјал : метал - Size : 152x48x39mm/5.98x1.89x1.54inch - Апликација : спортски камера/мобилни phone Package Вклучува : 1 Парче 360° Ротирачки Метал Одредување Bracket1 Парче Безбедност Buckle1 Парче Screw5 Парчиња Stickers We имаат многу години на искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Спецификацијата

- Applicable models:
for DJI series instar360 series
- Material:
metal
- Size:
152x48x39mm/5.98x1.89x1.54inch
- Application:
sports camera/mobile phone
Package Includes:
1 Piece 360° Rotating Metal Fixing Bracket :
1 Piece Safety Buckle :
1 Piece Screw :
5 Pieces Stickers :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Со стоката дадена додека купуваат