• Новак
Црна Кањонот Грозје Сода Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

Црна Кањонот Грозје Сода Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

DEN 1221.84

Достапност
Достапно за нарачка

Мирис : Грозје Сода (Нос tingling мирис, потсетува на старата-обликувано сода фонтана омилени).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 4 Мл Коса Detangler.Мирис : Грозје Сода (Нос tingling мирис, потсетува на старата-обликувано сода фонтана омилени).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат