• Новак
Алуминиум Автомобил Говорник, 2 ПАРЧИЊА 4in Автомобил Говорникот Звучникот 92DB 150W Полн Спектар на Аудио Звукот Систем

Алуминиум Автомобил Говорник, 2 ПАРЧИЊА 4in Автомобил Говорникот Звучникот 92DB 150W Полн Спектар на Аудио

DEN 1468.56

Достапност
Достапно за нарачка

Одлични Перформанси : гласот резолуција е висока, и детален опис е доволно јасна.Алуминиумска површина, висока возење ефикасност.Одлични Перформанси : гласот резолуција е висока, и детален опис е доволно јасна.Алуминиумска површина, висока возење ефикасност.Сигурен Материјал : Висока чувствителност, со високи перформанси, висока зачестеност одговор, високо‑квалитетни алуминиумски материјал, силен звук перформанси, одличен квалитет на звукот.Строго Контрола на Квалитет : со Висок квалитет на звукот перформанси, висока верност искуство.На здрав звучникот и дури и дебелината на челична рамка се обезбеди добар квалитет на звукот.Постојан : Dual излез, јасна и целосна treble, мазна и пријатно слушање, стабилниот и моќен бас, и силна експлозивна моќ.Универзален : Универзална lossless поддржува различни инсталација шаблони.Редовни и симетрични говорникот терминали обезбеди симетрични терминали, ефикасно вметнување правилно.Како да го Користите : 1. На Install за да го звукот положба од двете страни на вратата 2. Поврзете го аудио кабел на звучникот 3. Грешки звук Спецификација : Предмет Тип : Автомобил на Говорникот Материјал : Алуминиум Големина : Прибл.4in/10.2 cm Отпорност : 4Ω Фреквенциски Опсег (hz) : 35hz-20khz Аудио Чувствителност : 92 DB Излезна Моќност : 150 W Напон : 12 V Примена Опсег : Универзалната за автомобил говорникот Пакет Листата : 2 x Автомобил Јазик.

Спецификацијата

Item Type:
Car Speaker
Material:
Aluminum
Size:
Approx.4in/10.2cm
Impedance:
Frequency Range (hz):
35hz-20khz
Audio Sensitivity:
92DB
Output Power:
150W
Voltage:
12V
Application Range:
Universal for car speaker
Package List:
2 x Car Speaker :

Со стоката дадена додека купуваат

GY Gamepad Затемнување Завеси Панели за Детска Спална соба, Конзола Игра Контролер Затемнување Термички Изолирани

100% Полиестер.Увезени.Елегантен Дизајн : 2 панели по пакет.секој панел мерење 36" широк x 63" должина 3" прачка

DEN 1029.12

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60