• Новак
WDBBY Безжична Отворено Bluetooth Звучник HD Subwoofer Мини Аудио Звучници со Bluetooth Звучник (Боја : Црна)

WDBBY Безжична Отворено Bluetooth Звучник HD Subwoofer Мини Аудио Звучници со Bluetooth Звучник (Боја : Црна)

DEN 5736.00

Достапност
Достапно за нарачка

Еден влечете две поддржува два Bluetooth звучници поврзани во исто време.Телефонот може да се поврзете безжично со Bluetooth, на Максимално растојание од 10 метри, без пречка пренос.Надградба TWS каскада функција,поддршка еден телефон за да се поврзете два звучници, Многу широк звучен спектар,супер бас, точно 360-степен опкружувачки звук.TWS во серија со два звучници е вистинска 3 D опкружувачки звук.Лесен, лесен за инсталација и транспорт, идеален за внатрешна или надворешна активности.Еден влечете две поддржува два Bluetooth звучници поврзани во исто време.Телефонот може да се поврзете безжично со Bluetooth, на Максимално растојание од 10 метри, без пречка пренос.Надградба TWS каскада функција,поддршка еден телефон за да се поврзете два звучници, Многу широк звучен спектар,супер бас, точно 360-степен опкружувачки звук.TWS во серија со два звучници е вистинска 3 D опкружувачки звук.Лесен, лесен за инсталација и транспорт, идеален за внатрешна или надворешна активности.Спецификација : Безжичен пренос опсег : 10 MAudio бучава сооднос : За 75db Battery капацитет : 1500m Ah Built-во напон : 3.7 VNormal волумен на репродукцијата : 10 Hr Speaker Спецификации : 452 MMSpeaker моќ : 40*2 / 6 WFrequency одговор : 60 HZ-15 KHZProduct големина на : 180*44*63 mm Weight : 430g (голи метал) +20g (додатоци)Полнење напон : 5 V/500 MASupport ТФ-картичка, Bluetooth,Помошен влез,USB флеш drive Package Вклучуваат : 1* Звук bar If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.

Спецификацијата

Wireless transmission range:
10M
Audio noise ratio:
About 75db
Battery capacity:
1500mAh
Built-in voltage:
3.7V
Normal volume playback:
10Hr
Speaker Specifications:
452MM
Speaker power:
40*2 / 6W
Frequency response:
60HZ-15KHZ
Product size:
180*44*63 mm
Weight:
430g (bare metal) +20g (accessories)
Charging voltage:
5V/500MA
Support TF card, Bluetooth,Aux input,USB flash drive :
Package Include:
1* Sound bar :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. :

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60