• Новак
30PCS Брза Конекција Терминал 1: 4 Од Компактен Лост Конектори Асортиман Комплет

30PCS Брза Конекција Терминал 1: 4 Од Компактен Лост Конектори Асортиман Комплет

DEN 309.60

Достапност
Достапно за нарачка

【[Карактеристики на производот】лост-тип wire конектор има CE, и Ro HS сертификација, изработени од еколошки пламен-retardant најлон PA66 и бакар, анти-стареењето, корозија-отпорни, и еднократно. 【Лесна Конекција】Прв во дресот на жица за да 10мм, притисни на повлече прачка од портокал конектор за 90 степени, вметнете ја жицата и отстранете пол. 【Ефикасна】Лост-тип жица терминал има тест порта, и електрични тест може да се заврши без демонтажа.Секоја жица одговара на пристаништето и shrapnel, и различни линии се управувани одделно. 【Широка Примена】Тоа е погоден за 0.08-4 mm2/28-12 AWG. 【Безбедност и Чистота】Брзо се поврзете терминал жици Еден терминал соодветствува со една кола, која не само што не е побезбеден од традиционалните жици метод, но, исто така, може да се организира на неуредна жици повеќе уредно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76