• Новак
Нерѓосувачки Челик Крпа Кука Здрав Трајни Грб Облека Облека Кука, Ѕид Монтирани Бања Куки, за Бања, Кујна Гаража

Нерѓосувачки Челик Крпа Кука Здрав Трајни Грб Облека Облека Кука, Ѕид Монтирани Бања Куки, за Бања, Кујна Гаража

DEN 270.96

Достапност
Достапно за нарачка

Не ' рѓосувачки Челик : Оваа бања пешкир кука е направен од премија од нерѓосувачки челик материјал, кои се цврсти и издржливи.Бранеа Дизајн : Оваа бања пешкир кука усвојува бранеа дизајн со кој се обезбедува модерен и елегантен изглед.Премиум Материјал : Оваа бања пешкир кука поседува нула отпор, нудејќи подобра употреба искуство.Лесен за Инсталација : Оваа бања пешкир кука е многу лесен и удобен да го инсталирате, со 2 завртки и 1 клуч.Практична Куки : Оваа бања пешкир кука е погодна за дома реновирање на различни стилови, обезбедување на поголема погодност.Спецификација : Предмет Тип : Крпа Кука Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Производ Големина : Прибл. 4.2 x 3.7 x 1.9 cm / 1.65 x 1.46 x 0.75 во Цел : Грб Кука Тежина : Околу. 63g / 2.22 оз Пакет Листа : 1 x Крпа Кука 2 x Завртки 2 x Проширување Цевка 1 x Клуч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76