• Новак
Andongnywell Кристал Лак Врски Партија Банкет Bowties Мажите Sequin Пред-врзани Лак Вратоврска за Свадба Партии

Andongnywell Кристал Лак Врски Партија Банкет Bowties Мажите Sequin Пред-врзани Лак Вратоврска за Свадба Партии

DEN 146.16

Достапност
Достапно за нарачка

АПЛИКАЦИЈА - Дневен Фустан, Бизнис, Статистика, Состанок, Роденден, Свадба, Ангажман, Топката Партија, Роденденски подарок, Пристојно празник подароци, e.Кој ви дава повеќе самодоверба, убав дизајн за да се привлечат повеќе внимание.УСЛУГА - Задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет.Денот на благодарноста, Божик, Нова Година, денот на Вљубените, и така натаму.На neckties често е централен дел на фустанот, важно е да го изберете вашиот вратоврска мудро. Поради влијанието на светлината кога преземање на слики и различни PC резолуции, реалниот производ може да се разликува малку од слики!Ви благодариме за вашето разбирање.Пегла на средна топлина, можете да железо директно на дизајн. Ако имате било каков проблем во било кое време, ве молиме пратете mail на нас.ЗАБЕЛЕШКА - Neckties Не може да се некои навремено по пакување,тоа може да биде лесно да се отстрани со користење на пареа железо. Можете исто така машина за перење на деликатни во мрежа торба или заврзана перница случај.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи со најдобра услуга.Внимание Ве Молам : 1.Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Медиокритет Обука Тоалет Седиште Ергономски Дизајн на Дебел Материјал Одговара Бебе е Задникот Години Тоалет

УРИНАТА ПОЗДРАВНИОТ GUARD : урина поздравниот гарда на медиокритет обука е зголемена.На предниот дел кој и

DEN 1871.76