• Новак
Преносни Жичен Звучник за Галакси A01 A10e A11 A21 A20 А50 A51 A71 - Аудио Мултимедијални Батерија Бела Компатибилен со Samsung Galaxy A71 5G A51 А50 A21 A20 A11 A10e A01

Преносни Жичен Звучник за Галакси A01 A10e A11 A21 A20 А50 A51 A71 - Аудио Мултимедијални Батерија Бела Компатибилен

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ултра мали и преносливо, со голем звук.Оваа 360 степени говорникот проекти фантастичен звук во сите правци.Изградена во li-ion батерија даваат до 8 часа на постојана репродукција.Боја : бела.Продолжи вакуум база.Уникатен вакуум бас дизајн за изненадувачки волумен и басот.Интегрирани 3,5 мм џек со двојна контрола на јачина на звук.Се вклопува во вашата дланка за крајна преносливост.Доаѓа со полнење преку usb кабел.Излез : 2.4 w - димензии : 50 x 50 x 35 mm - фреквенција одговор : 100hz - 20khz - нарушување :

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат