• Новак
CIPA 91000 Запалени Еуро Спорт Огледало

CIPA 91000 Запалени Еуро Спорт Огледало

DEN 413.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Димензии : 2.56 H x 9.5 L x 5.0 W (инчи).Одговара тип : Возило Специфични Одговара.Пакет Тежина : 0.83 фунти.Земја на Потекло : Кина.Универзална монтажа.Карактеристики евра спортски изглед.Десната или левата страна планината.Одговара на мини автомобили и камиони.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60