• Новак
На ретровизорот Маска, Карбонски Влакна Вратата Огледало Покрие Трим одговара за Порше Panamera 970 2011-

На ретровизорот Маска, Карбонски Влакна Вратата Огледало Покрие Трим одговара за Порше Panamera 970 2011-

DEN 1200.00

Достапност
Достапно за нарачка

Fitment : Погоден за Порше Panamera 970 2011-2016. Ве молиме проверете на сликите пред купување на некој објект.Висок Квалитет : ретровизорот маска направена со карбонски влакна материјал за лесни, анти- ' рѓа, ув-отпорни, времето доказ, colorfast и издржливи.Практична настава : го Подобрува изгледот на вашите возила намали за вистински око фаќање на сопствен изглед, додавање на луксузен и елегантен смисла на тоа.Лесен за Инсталација : Нема дупчење што се бара, направите некои чистење и малку греење касетата пред инсталацијата ќе им помогне на маската подобро се држи во место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60