• Новак
Патникот Страна Загрева Огледало Стакло w/Поддршка Плоча, Ford F150, Влечење Огледало врвот Леќа, со Слепа точка Detection Систем, w/o авто затемнување, 7 x 8 9/16 x 10 9/16

Патникот Страна Загрева Огледало Стакло w/Поддршка Плоча, Ford F150, Влечење Огледало врвот Леќа, со Слепа

DEN 1198.80

Достапност
Достапно за нарачка

Го замени вашиот напукнато или скршено патникот страна Огледало стакло на дел од дилер цена.Со Слепа Точка Detection Систем.Инсталации искористување мора да биде изваден од постоечките поддршка плоча и вклучен во новата подлога плоча пред инсталацијата.Оригинална опрема квалитет, одговара, а функција.Патникот Страна Загрева Огледало Стакло w/ поддршка плоча, Ford F150 (влечното огледало врвот леќа, w/ слепа точка detection system), w/ o авто затемнување, Конвексни Леќа, Димензија : 7" x 8 9/ 16" x 10 9/ 16".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат