• Новак
Liwin 3-Pack Калено Стакло Екран Заштитник Случаи Компатибилен со Apple Види SE / Серија 6 / 5 / 4 40mm, HD Тешко PC Заштитна Маска Компатибилен со iWatch Серија SE / 6 / 5 / 4 (40mm, Црна/Избриш?

Liwin 3-Pack Калено Стакло Екран Заштитник Случаи Компатибилен со Apple Види SE / Серија 6 / 5 / 4 40mm, HD

DEN 215.52

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилни Модели : Стакло екран заштитник случаи компатибилен со apple види серија 6/SE/5/4 40мм.Можете да ја полните вашата види без полетување овие случаи.Калено Стакло Екран Заштитник : Калено стакло екран заштитник капак на се види на екранот и куќиштето, ефикасно спречување вашиот види од гребнатини, шок, капки и судир. 100% Sensitively & 99.99% Транспарентност : заштитни случај им овозможува на ултра-тенок допир, се чува оригиналната допирање на чувствителност за вашиот види.HD екран заштитник носи крајната искуство на вашиот часовник.Лесно да се Земе & Исклучување : Флексибилни случај со стакло екран заштитник дизајн, инсталација или полетување случај директно.Вие не треба да ги тргнеме на watch бендови.Пакетот доаѓа 3-pack трајни калено стакло случаи.Забелешка : за да се види не е вклучена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат