• Новак
LVeShop Морски Желки На Сино Автомобил Шофершајбната Сонцето Сенка - Блокови Ув Зраци Сонце Стакло Заштитник, Sunshade да се Задржи Вашето Возило Кул и да ги Оштети Слободн

LVeShop Морски Желки На Сино Автомобил Шофершајбната Сонцето Сенка - Блокови Ув Зраци Сонце Стакло Заштитник,

DEN 494.40

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа Со 4 Вшмукување Чаши (Вклучувајќи И Две Резервни Вшмукување Чаши).Ја Задржува Автоматски Возило Cooler Keeps Вашиот Автомобил Внатрешни Работи Кул, Дури И Во Најжешките Денови.Никогаш не се Грижите За Автомобилот Interiors Uv Зраци Може да Попуштат, Бледнеат И да го Оштети Вашиот Автомобил¡s Внатрешни работи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60