• Новак
Нови Lon0167 4mm Внатрешна Кол Нерѓосувачки Челик Внатрешни Заб за Заклучување за Миење Сребрен Тон 50pcs(4mm Innendurchmesser Edelstahl Interne Zahnscheibe Silber Тон 50stk

Нови Lon0167 4mm Внатрешна Кол Нерѓосувачки Челик Внатрешни Заб за Заклучување за Миење Сребрен Тон 50pcs(4mm

DEN 283.20

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Внатрешни Заб за Заклучување за Миење; Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x Внатрешни Заб за Заклучување за Миење.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 6g; Внатрешен Дијаметар : 4mm / 0.16".Надворешниот Дијаметар : 8.8 mm / 0.34"(Außendurchmesser : 8,8 mm / 0,34. Дебелина : 0.8 mm / 0.031"(Dicke : 0,8 mm / 0,031. 4mm Внатрешна Кол Нерѓосувачки Челик Внатрешни Заб за Заклучување за Миење Сребрен Тон 50pcs Lock Подлошки се обезбеди тесна assembly Lock Подлошки помогне да се постигне помал склопови со обезбедување на добра гром тензии по единица на применуваат вртежен момент, со униформа вртежен момент контрола, па дури и оптоварување дистрибуција.Овие подлошки се изврши со еден вид на пролетта акција создадена од страна на притисок од мала спирала или спирален облик.Нагоре и надолу, свиткана проекции на на соодветните страни на сплит овозможи миење да се сфати соседни материјали, што помага да се спречи компоненти од расклатување под вибрации или корозија.Опис на German4mm Innendurchmesser Edelstahl Interne Zahnscheibe Silber Тон 50stk Produktname : Interne Zahnsicherungsscheibe; Packungsinhalt : 50 (+/- 2%) Stück x Interne Zahnsicherungsscheibe Hauptfarbe : Silberton; Материјал : Edelstahl.'Gewicht : 6 g; Innendurchmesser : 4 mm / 0,16 Außendurchmesser : 8,8 mm / 0,34 Dicke : 0,8 mm / 0,031.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат