• Новак
MaxDigital 4TB 7200RPM 64MB Кеш SATA 6.0 Gb/s (Претпријатие за Складирање) 3.5 инчен Внатрешен Хард Диск (Продолжува)

MaxDigital 4TB 7200RPM 64MB Кеш SATA 6.0 Gb/s (Претпријатие за Складирање) 3.5 инчен Внатрешен Хард Диск (Продолжува)

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

4 Terabyte Капацитет, SATA III 6.0 Gbps Интерфејс, 64 MB Бафер Големина, 7200 RPM Ротација Брзина.Совршен за Datacenter Хард Диск, RAID Систем, NAS Мрежа за Складирање, видео надзор DVR и Десктоп PC/Mac!.Максимален капацитет, Тешки апликација workloads, 24x7x365 сигурност.Datacenter Складирање, Enterprise Одделение, Одлична Состојба. 2 Години Гаранција од Препродавач, 100% Нов, Нула Моќ Часа. 2 Години Гаранција од Препродавач, 100% Нов, Нула Моќ Часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Крпа Кука Здрав Трајни Грб Облека Облека Кука, Ѕид Монтирани Бања Куки, за Бања, Кујна Гаража

Не ' рѓосувачки Челик : Оваа бања пешкир кука е направен од премија од нерѓосувачки челик материјал, кои �

DEN 270.96