• Новак
Trajan Научни 073226 Silted Метал Орев за Agilent Сплит/Splitless Инјекторите (Пакување од 5)

Trajan Научни 073226 Silted Метал Орев за Agilent Сплит/Splitless Инјекторите (Пакување од 5)

DEN 2124.00

Достапност
Достапно за нарачка

За Agilent сплит/splitless инјекторите.Направено во Австралија.Производителот : Trajan Научни Америка, Inc.Вашиот хроматографија анализа не завршите со изборот на GC колона.Комбинацијата на компоненти се избрани за вашата инструмент, исто така, направи значаен придонес кон успешна separations.Изберете SGE технологија за подобрување на вашиот хроматографија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60