• Новак
Чевли Чување на Клупата со Лифт Врвот Скриени Складирање, 2 Ниво Дрвени Чевли Складирање Кабинет, Чевли се Подигне Организирање за Entryway Дневна Соба, Спална соба,Б,80с

Чевли Чување на Клупата со Лифт Врвот Скриени Складирање, 2 Ниво Дрвени Чевли Складирање Кабинет, Чевли се

DEN 2224.80

Достапност
Достапно за нарачка

✔ Високо-квалитетни Материјали : Овој чевли клупа е направена од квалитетот инженерните дрво.Еко-пријателски производи.Лицето и работ на секој одбор се добро се заврши за да се обезбеди оваа чевли клупата има долг животен век. ✔ Чевли Чување на Клупата : Две нивоа чевли рек ви овозможува да го стави во entryway и надвор 2-3 пара најчесто се користат чевли на секој слој на тоа.Го прошири просторот на страната ви овозможува да се стави ракавици, чанти, или кошници во тоа.Answer : ___________________________ Note : Само 1*чевли кабинет, без никакви други додатоци. ✔ Складирање Кабинет : Отвори на врвот на чевли кабинет и можете да видите простор за складирање каде што можете да ги чувате чорапи, копчиња, cardholders, очила за сонце, како и други неопходни работи за излегување. ✔ Комбинација на чевли клупата и складирање : Овој чевли складирање продавници за обувки и други мали објект за складирање оддел.Тоа одговара за вашиот entryway, пред вратата, ходникот, foyer, плакар, патио, дневна соба, или во спалната соба. ✔ Простор за Заштеда на енергија : на Оваа клупа има мала меморија и голем простор за складирање.Тоа е специјално дизајниран за мали куќи и корисници на кои им е потребна за да се зачува простор.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот број на полици, ве молиме контактирајте ме во времето.Големина : 80см | Боја : Б.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60