• Новак
MCARCAR КОМПЛЕТ Карбонски Влакна Огледало Покрие Капи Одговара за Мерцедес Бенц W205 W222 C Класа S Класа 2014-2015 Add-on Стил Страна Rearview Огледало Капи Автомобил Надворешноста Н

MCARCAR КОМПЛЕТ Карбонски Влакна Огледало Покрие Капи Одговара за Мерцедес Бенц W205 W222 C Класа S Класа 2014-2015

DEN 2399.76

Достапност
Достапно за нарачка

*Добар Fitment : Оваа група на ретровизор капи е добро одговара за Мерцедес Бенц W205 C Класа W222 S Класа/C КЛАСА C180 /C200 /C260 /S Класа /S550/s500/S400 2014-2015. *Лесен за Инсталација : Add-on стил.Без каква било измена, директно гром со лепак лента. *Премиум Материјал : Ова огледало покритие за W205 е направен од висок квалитет и мала тежина 3 K карбонски влакна, со полиран и shinning површината и УВ-Заштитени Јасно Слој, висока цврстина, отпорност исчезнат. *Извонредни Перформанси : Подобрување на визуелното влијание, додадете спортски изглед на автомобилот, се создаде нов иконите се погледне и да го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели на улица. *Превозот и Гаранција : Нормално трае 5-10 работни дена да се доставуваат еднаш се испраќаат надвор.Покриени од страна на нашиот 30-дена гаранција за враќање на парите и пријателски услуги на клиентите.Компатибилни Модели : 1. Fitment : Одговара за Мерцедес Бенц W205 C Класа W222 S Класа/C КЛАСА C180 /C200 /C260 /S Класа /S550/s500/S400 2014-2015 2. Функции : Создадете нова икона изглед, одржување на автомобилот телото стабилност. 3. Инсталација : Слободен лепак лента вклучени во пакетот за лесна инсталација, совршен fitment, без измена 4. Материјал : Јаглерод Влакна 5. Обработка : тест за инсталација на вистински автомобили, fitment 100% гарантира 6. Завршна површина : Јасно 3 X3 twill ткаат јаглерод, сјајна површина 7. Пакување : Multilayer заштитени извоз картон, shockproof & crashpro.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60