• Новак
Вечерна Јаглика Превозникот Масло Органски Чист Ладно-цедените страна на д-Р Симпатична 8 Мл

Вечерна Јаглика Превозникот Масло Органски Чист Ладно-цедените страна на д-Р Симпатична 8 Мл

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Органско Ладно-цедените Вечерна Јаглика НАФТА, Чиста, Одлично во сапуни, креми, лосиони и за масажа.Чува кожата влажна и навремено слободни.Направени од свежо ладно-цедените Вечерна Јаглика семе.Тоа го намалува воспаление на кожата и помага во лекување на неколку кожни заболувања како што се егзема и псоријаза.Ние го прават нашите природни не-ГМО целосно Органски 100% чиста масла со највисоките стандарди на квалитет и интегритет.Нашата компанија не ги тестираат своите производи врз животни.Мирис Име : Вечерна Јаглика Нафта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60