• Новак
Киви Господар Кал Клапи Чувари Компатибилен за 2014-18 Chevrolet Silveado 1500, 2019 Silverado 1500 LD, 2015-19 Silverado 2500/3500 Тешки Моделирани Поздравниот Стража Пред & Задни Сет

Киви Господар Кал Клапи Чувари Компатибилен за 2014-18 Chevrolet Silveado 1500, 2019 Silverado 1500 LD, 2015-19

DEN 1389.36

Достапност
Достапно за нарачка

▶ СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ SILVERADO КАЛ ЧУВАРИ - Одговара 2014-18 Chevrolet Silveado 1500, 2019 Chevrolet Silverado 1500 LD, 2015-19 Chevrolet Silverado 2500/3500 (Компатибилен со Chevy само, а не ќе одговара GMC) (БЕЗ ФЕНДЕР РАКЕТИ). ▶ ТРАЈНИ SILVERADO КАЛ КЛАПИ - Направен од тешки полимер, конструиран да издржи harshest средини од пустината на топлина на арктичкиот студ.Нема да попуштат или да искриват од температурните екстреми.УВ тестирани текстура црна полимер да се соочи со оглед на патот ги дава. ▶ КУЛ ПЕРФОРМАНСИ - Сопствени дизајниран за убава моделирани фабрички изглед.Овие кал чувари ќе го гушнавте вашето Silverado како ракавица,заштита на вашата возилото од патот и времето злоупотреба;Лесно да се инсталира. ▶ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Лесен за инсталирање, сите монтажа хардвер вклучени, Ако ги инструкциите се изгубени за време на породувањето, ве молиме контактирајте не преку порака. ▶ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - Целосен сет на предниот и задниот дел од кал чувари (за двете левата и десната страна) со монтажа хардвер и инструкции.Целосна гаранција,поддршка врати за неоштетени,полн не-неисправни производи во рок од 30 дена по приемот на стоката,задоволство загарантирана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76