• Новак
NIVEA Едноставно Мазна, Рака Крем и Lip Balm Подарок Кутија

NIVEA Едноставно Мазна, Рака Крем и Lip Balm Подарок Кутија

DEN 291.36

Достапност
Достапно за нарачка

Како светот е #1 за нега на кожата бренд, овој подарок собата негуваат и да се заштити кожата, додека го дава токму она што треба - нежна, но ефикасна заштита кој ја чува кожата мазна, еластична и radiantly убава.Совршен за Секого и се Одлични за секоја прилика : Празник, денот на Вљубените, годишнина и се што е во меѓу!.NIVEA Кожата и Cuticle Грижа Рака Крем : Сува кожа рака крем и cuticle клима уред нуди долга-трајни влага.Оваа страна крем за сува раце е збогатен со Шеј Путер, Macadamia Нафта и Лотос за да се обезбеди траен мекост и мазност.NIVEA Мазност Lip Balm : Обезбедува сите-ден негување на влага.Збогатен со Шеј Путер, Јојоба Масло и Масло од Авокадо да им помогне на подсечен усни да се чувствуваат мека и мазна.Широк спектар на SPF 15 формула помага да се заштити устата од штетните UVA/UVB зраци.Подарок Сет вклучува : Два (2) 2.6 унца цевки на NIVEA Кожата и Cuticle Грижа Рака Крем и две (2) .17 оз цевки на NIVEA Мазност Lip Balm.NIVEA Едноставно Мазна Подарок Кутија е голем дар за сите на вашиот список!Како светот е #1 за нега на кожата бренд, NIVEA разбира кожата како никој друг.Тоа е причината зошто ние се создаде производи кои се очисти, негуваат и штитат вашата кожа, а го дава токму она што треба - нежна, но ефикасна заштита што ги држи на вашата кожа мазна, еластична и radiantly убава.Овој подарок собата вклучува две (2) 2.6 унца цевки на NIVEA Кожата и Cuticle Грижа Рака Крем и две (2) .17 оз цевки на NIVEA Мазност Lip Balm.Двата објекти се совршен за патување големина и згоден за секој кој е во движење.NIVEA Кожата и Cuticle Грижа омекнувач обезбедува долготрајни мекост и мазност на кожата додека ги нуди долга-трајни влага.Збогатен со Шеј Путер, Macadamia Нафта и Лотос Цвет, и оваа формула ја зајакнува кожата е заштитен влага бариера за да им помогне одржите вашиот рацете и кутикулите мазна и мека.Додека NIVEA Мазност Усна Нега помага усните се чувствуваат веднаш хидрирани и заштитени од сувост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат