• Новак
Q&L Entryway Чевли Управување со Тапациран Седиште,Цврсто Дрво Faux Tufted Кожа Врвот Чување на Клупата,Vintag Чевли Клупата за Ходникот Entryway Спална соба-3 Слоеви на Бели 90x30x58cm(35x

Q&L Entryway Чевли Управување со Тапациран Седиште,Цврсто Дрво Faux Tufted Кожа Врвот Чување на Клупата,Vintag

DEN 1029.60

Достапност
Достапно за нарачка

Стп Кожа Перница Дизајн Ходникот Клупата Површината На Перница Клупа Е Дизајнирана Со Cortical Тока,Има Удобно Седење.Дизајнот На Римската Столици Е Цврст И Издржлив.Незамисливи Прирачник Резба Занает,На Изглед Се Убави И Великодушни.Повеќе Од Еден Елегантен Клупа – Напорен Ден На Работа?Добредојдовте Дома Да Седнат На Оваа Мека Поместена Сомот Клупата И Промена На Чевлите, По Долго Ден.Можете Да Седат Удобно На Чевлите Или Да Се Стави Вашата Торба На Мат.Ги КОМБИНИРА ЧЕВЛИ РЕШЕТКАТА И СТОЛЧЕ Скриен Простор за Складирање Дизајн,②-Ниво Рек Максимизирање се Приспособат на 10-1② Пара Чевли, Додека Обезбедување на Правилна Седечка Висина За Чевли-се менува.Имајте Чевли Уредни И Надвор Од Патот На Ходникот Или Во Дневната Соба,Обезбедува Лесен Место Да Седне.Мултифункционален-Може Да Се Сместат Во Некој Агол Од Собата, Без Преземање На Еден Мал Простор,Може Да Биде Совршено Поставени Во Визбата,Таванот И Спална,И Чевлите Може Да Се Чуваат Уредно.На Нога Влошки На Секое Столче Нога Спречи Абразија На Подот И Да Се Обезбеди Добра Поддршка Кога Седи.Ветување-Ако Постои Проблем Со Квалитетот На Производот,Можете Да Контактирате Со Нашата Служба За Корисници Во Секое Време,И Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.Оваа Чевли Рек Клупата 2 Полици,Лесен Собранието Процес,И Шик Начин Да Се Врати Уредно Ходникот.Големина : 90x30x58cm(35x12x23inch) | Боја : 3 Слоја на Бело.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат