• Новак
VSM 79764 Абразиви Крпа Лист, 9 x 11, 120 Ронки, Алуминиум Оксид (Пакување од 50)

VSM 79764 Абразиви Крпа Лист, 9 x 11, 120 Ронки, Алуминиум Оксид (Пакување од 50)

DEN 465.60

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Абразиви.Пакет Димензии : 7.8 Cm L X25.1 Cm W X29.9 См Х. Земја На Потекло : Германија.Пакет Тежина : 2.0 Lbs.VSM абразиви, објект # 79764, 9" x 11", 120 Ронки, алуминиум оксид крпа лист, Pkg од 50 години. 9" x 11" платно лист.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н

DEN 93.60