• Новак
Foma Fomapan 400 ISO Црно-Бела Негативни Филм, 4x5, 50 Листови

Foma Fomapan 400 ISO Црно-Бела Негативни Филм, 4x5, 50 Листови

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Традиционалниот црн и бел филм. 400 ISO.Процесот на стандардната црна и бела хемикалии.Достапни во 35mm, 120 се Тркалаат и Лист Филм Големини.Големина : 4 х 5.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат