• Новак
X1 УВ Филтер за Камерата Леќи - Времето-Запечатени УВ Филтер со Заштита Од Прашина и Вода - MRC4, Ултра-Тенок, 25 годишен Поддршка, со Пробивот на Фотографија, 52mm

X1 УВ Филтер за Камерата Леќи - Времето-Запечатени УВ Филтер со Заштита Од Прашина и Вода - MRC4, Ултра-Тенок,

DEN 336.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ја ЕЛИМИНИРА VIGNETTING : ултра-тенок, двојно-навој дизајн кој се елиминира vignetting на широк агол, full-frame поставување.ВРЕМЕТО-ЗАПЕЧАТЕНИ ИЗДРЖЛИВОСТ : Секој филтер ќе се направат, вклучувајќи го X1 УВ, е времето-запечатени да се осигура дека вашиот објектив е заштитена против елементи.За Пробив Фотографија Пробив Фотографија е филтер за истражување и производство на компанија која дизајнира, произведува и продава светови најостро и повеќето боја на неутрален ND, УВ и CPL филтри на повеќе од 180+ земји.Со X1 УВ има пред-конци, тоа е компатибилен со сите ваши постоечките филтри (за редење) и леќа капи.На X1 УВ карактеристики 4-слоеви на нашата држава-of-the-art и подеднакво се применува MRC, што значи помалку распрснување и ghosting кои би нормално го гледате со соголени заштита филтри.6% (без MRC) да 97.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бели Коњи И Потковица Печати Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

DEN 791.76

CYHO Дебели Око Ткаенина за Чистење, Додаток за Полнење на Студиската Соба, Библиотека;Cloakroom;Училиштето;Канцелариски

На велур површината е единствен и богата во еластичност.Лесно да се чисти за својата добра апсорпција н�

DEN 93.60